• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Hava Durumu
Sanatçı yılbaşı konser fiyatlarİletişim Bilgileri
Allattin Ocak:0541 232 3051
Zübeyde AZGUN : 0545 572 74 48 
Tel&Fax: 0212 343 23 55
E-mail: info@enseyajans.com- enseyajans@gmail.com- ajansensey@gmail.com.

Önemli konu : Sosyal medya sayfalarında, web sitelerinde, sanatçı fiyatı, sanatçı fiyatarı, sanatçı fiyat listesi, yayınlayan kişi ve firmalara itibar etmeyiniz, sanatçı fiyatları yapılacak olan organizasyonun tarihine, yerine, kurumuna ve  etkinlik detaylarına göre değişken olmaktadır. Aynı zamanda teklif aldığınız kişi vey firmaların kurumsal vergi açılımlarının Ltd. Şti. A.ş. olamalarına  dikkat etmenizi önemle duyururuz.
Ege menajeri telefonu 05412323051
 Ege Çubukcçu menajeri kim
Ege Çubukcçu Biyografi:
Ege Çubukçu Müzik hayatina amatör olarak lisede basladi. 
Ege Çubukçu menajeri kim?, Ege Çubukçu Liseler arasi Tiyatrolara müzikler hazirladi. 2B adli gurubuyla Izmir çevresinde yabanci Rap/Hip Hop parçalarin coverlarindan olusan konserler verdi. 
Ege Çubukçu menajerlik telefonu 05412323051, Ege Çubukçu Radyoculuk yillarinda elde ettigi samplelarla kendi müzigini de hazirlamaya basladi. Bu süreçte Izmir Coast adinda köklü bir grupla çalismaya basladi. 
Ege Çubukçu menaejr iletişim irtibat telefonu 02123432355, Ege Çubukçu Bu grup Türkçe Hip Hop konusunda Ege'nin ufkunu açti, yabanci parçalarin disinda Türkçe parçalarda hazirlamaya basladi.
Ege Çubukçu sanatçının menajerlik telefonu 05455727448, Ege Çubukçu Ses ve tarz olarak bir çok Mc'den farkli oldugunu düsünerek amatör olarak sürdürdügü müzigi profesyonellige tasiyabilecegine inandi.
Ege Çubukçu konser sahne fiyatı, Ege Çubukçu Bu dönemin ardindan konserlerin basarisi ve Özkan Ulusoy'un da katkisiyla daha fazla ses getirmeye basladi ki, konserler artik bir sirket politikasina dönüstü ve Ege Çubukçu Knorr, Avon gibi firmalarin RoadShow'larinda konserler verdi.

Not:Firmamız Sanatçı Ege Çubukçu İle Sadece Konser Organizasyonlarında Booking Olarak çalışmakta Olup, Konser Organizasyonları Haricinde Hiçbir Şekilde Sanatçı İle Bir Bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, yardım,gibi v.s. konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

 Ege Çubukcu Konser Etkinlik İletişim.

Ensey Ajans Organizasyon & Menajerlik Hiz...

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  Gsm : 0541 232 30 51

Yetkili Mdr. : Zübeyde AZGUN Gsm : 0545 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 
  • enseyajans@gmail.com
  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :


Ünlü Sanatçı Ege ile alakalı googleyandexAvast Secure Browser, youtube ve diğer arama motorlarında en çok aranan kelimeler...
Ege İletişimi, Ege Menajer, Ege Menajeri, Ege Menajerlik, Ege İletişim, Ege Resmi Web Sitesi, Ege Menajer Telefonu, Ege Menajeri Telefonu, Ege Menajerlik Telefonu, Ege Yetkili Menajeri, Ege Yetkili Menajerlik, Ege Menajeri Kim, Ege Menajeri İletişim, Ege Menajerlik İletişim, Ege Resmi Menajeri Telefonu, Ege Resmi Menajerlik Telefonu, Ege Tek Yetkili Menajeri Telefonu, Ege Menajerine Nasıl Ulaşırım, Ege Telefonu Menajeri Kim, Ege Menajerinin Telefonu, Ege Konser Fiyatları, Ege Konser Ücreti Fiyatı, Ege Konser Fiyatı, Ege Düğün Fiyatı, Ege Festival Fiyatı, Ege Yılbaşı Fiyatı, Ege Yılbaşı Sahne Fiyatı, Sanatçı Ege Yetkili Menajeri İletişim, Sanatçı Ege Yetkili Menajerlik İletişim, Ege Konser Kaşesi, Ege Organizasyonu, Ege Menajerlik Firması, Ege Sahne Fiyatı, Ege Sahne Konser Fiyatı, Ege Konser Fiyatı Ne Kadar, Ege Belediye Festival Ücreti, Ege İmza Günü Ücreti, Ege Sahne Menajeri, Ege Ulaşım, Ege Resmi Menajeri, Ege Menajerlik Ulaşım, Ege Menajeri Kim, Ege Yılbaşı Konser Fiyatı, Ege Mail Adresi, Ege Menajer İletişim, Ege Konser Ücreti, Ege Belediye Konser Fiyatı, Ege Festival Konser Fiyatı, Ege Menajerlik Şirketi, Ege Yılbaşı Konser Fiyatı, Ege Booking Menajerlik Şirketi, Ege Menejer İletişim, Ege Menejer Telefonu, Ege Menajerinin Telefon Numarası, Ege Konser Kaşesi, Ege Menajerlik Bilgileri, Ege Canlı Performans Konser Fiyatı, ege sanatçı kimdir,ege sanatçı şarkıları,ege sanatçı,sanatçı ege nereli,sanatçı ege instagram,sanatçı ege nerede,sanatçı ege zeytinyağı,sanatçı ege biyografi,sanatçı ege delice bir sevda,ege sanatçı ile ilgili aramalar,Şarkıcı Ege evli mı,Ege şarkıcı şarkılar,Şarkıcı Ege kiminle evli,Sarkici Ege aslen Nereli,Şarkıcı Ege sevgilisi,Şarkıcı Ege boyu,Şarkıcı Ege Çingene mi,Ege Delice Bir Sevda,ege sanatçı kimdir ile ilgili aramalar,Şarkıcı Ege evli mı,Şarkıcı Ege kiminle evli,Sarkici Ege aslen Nereli,Şarkıcı Ege sevgilisi,Şarkıcı Ege Şarkıları,Levent Ak Instagram,Şarkıcı Ege'nin eşi,Ege kimlik.,ege sanatçı atatürk klibi,ege sanatçı gencligi,ege sanatçı kitap,ege sanatçı resimleri,ege sanatçıhalk müziği,ege sanatçılar derneği,ege sanatçıları halk müziği,ege sanatçıları türk halk,şarkıcı ege soyadı,şarkıcı ege instagram,şarkıcı ege çingene mi,şarkıcı ege kimdir,şarkıcı ege evli mi,şarkıcı ege evlendi,şarkıcı ege nerede,şarkıcı ege zeytinyağı,şarkıcı ege sevgilisi,şarkıcı ege konser,şarkıcı ege ile ilgili aramalar,Şarkıcı Ege evli mı,Şarkıcı Ege kiminle evli,Sarkici Ege aslen Nereli,Şarkıcı Ege sevgilisi,Ege şarkıcı şarkılar,Şarkıcı Ege'nin eşi,Şarkıcı Ege Çingene mi,Şarkıcı Ege boyu,levent ak instagram,levent ak,levent ak ege,levent ak kimdir,akmerkez levent,levent ak nevşehir,levent ak eksi,haluk levent ak parti,levent kırca ak parti,levent özcan ak gıda,

  
326 kez okundu