• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Hava Durumu
Sanatçı yılbaşı konser fiyatlarİletişim Bilgileri
Allattin Ocak:0541 232 3051
Zübeyde AZGUN : 0545 572 74 48 
Tel&Fax: 0212 343 23 55
E-mail: info@enseyajans.com- enseyajans@gmail.com- ajansensey@gmail.com.

Önemli konu : Sosyal medya sayfalarında, web sitelerinde, sanatçı fiyatı, sanatçı fiyatarı, sanatçı fiyat listesi, yayınlayan kişi ve firmalara itibar etmeyiniz, sanatçı fiyatları yapılacak olan organizasyonun tarihine, yerine, kurumuna ve  etkinlik detaylarına göre değişken olmaktadır. Aynı zamanda teklif aldığınız kişi vey firmaların kurumsal vergi açılımlarının Ltd. Şti. A.ş. olamalarına  dikkat etmenizi önemle duyururuz.

RETROBÜS GRUBU İLETİŞİM

Retrobüs Grubu Biyografi:

Retrobüs Grubu
 
60'ların, 70'lerin ve 80'lerin efsane isimlerini anarak, dönemin unutulmaz eserlerini yorumlayan bir müzik grubudur. 
Retrobüs Grubu menajeri kim
Retrobüs Grubu Sahnede giydiğimiz dönem kostümleri, kullandığımız aksesuarlar ve ses taklitleriyle konserlerimiz aynı zamanda tiyatral bir gösteri havasına bürünür ve bu da Retrobüs‘ ü benzeri diğer gruplardan ayırır. 

 Retrobüs Grubu Konseptimiz 7'Den 70'e herkese ve her kesime hitap ederek büyük ilgi görmüş ve beğeni toplamıştır. Bunun en güzel göstergesi kısa zamanda sahne aldığımız büyük festivaller, konserler, tv programları ve sosyal medya’da sayısı hızla artan takipçi sayısıdır.


 Retrobüs ismi anlaşılacağı üzere "Retro" ve "Bus" kelimelerinden türetilerek tarafımızdan bulunmuş bir isimdir. 

Retrobüs Grubu İsmi koyarken hedeflediğimiz tema; kendimizi bir araç olarak görüp dinleyenleri küçük bir zaman yolculuğuna çıkartarak efsane isimleri ve unutulmaz eserlerini canlı dinliyormuş hissiyatına kapılmalarını sağlamaktır. 

Not:Firmamız Retrobüs Grubu İle Sadece Konser Organizasyonlarında Booking Olarak çalışmakta Olup, Konser Organizasyonları Haricinde Hiçbir Şekilde Sanatçı İle Bir Bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, yardım,gibi v.s. konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Retrobüs Grubu Konser Etkinlik İletişim.

Ensey Ajans Organizasyon & Menajerlik Hiz...

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  Gsm : 0541 232 30 51

Yetkili Mdr. : Zübeyde AZGUN Gsm : 0545 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. No :6/1 Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 
  • enseyajans@gmail.com
  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :

Retrobüs Menajer, Retrobüs Menajeri, Retrobüs Menajerlik, Retrobüs Menajer Telefonu, Retrobüs Menajeri Telefonu,Retrobüs Menajerlik Telefonu, Retrobüs İletişimi,Retrobüs Menajer,Retrobüs Menajeri,Retrobüs Menajerlik,Retrobüs İletişim,Retrobüs Resmi Web Sitesi,Retrobüs Menajer Telefonu,Retrobüs Menajeri Telefonu,Retrobüs Menajerlik Telefonu,Retrobüs Yetkili Menajeri,Retrobüs Yetkili Menajerlik,Retrobüs Menajeri Kim,Retrobüs Menajeri İletişim,Retrobüs Menajerlik İletişim,Retrobüs Resmi Menajeri Telefonu,Retrobüs Resmi Menajerlik Telefonu,Retrobüs Tek Yetkili Menajeri Telefonu,Retrobüs Menajerine Nasıl Ulaşırım,Retrobüs Telefonu Menajeri Kim,Retrobüs Menajerinin Telefonu,Retrobüs Konser Fiyatları,Retrobüs Konser Ücreti Fiyatı,Retrobüs Konser Fiyatı,Retrobüs Düğün Fiyatı,Retrobüs Festival Fiyatı,Retrobüs Yılbaşı Fiyatı,Retrobüs Yılbaşı Sahne Fiyatı,Grup Retrobüs Yetkili Menajeri İletişim,Grup Retrobüs Yetkili Menajerlik İletişim,Retrobüs Konser Kaşesi,Retrobüs Organizasyonu,Retrobüs Menajerlik Firması,Retrobüs Sahne Fiyatı,Retrobüs Sahne Konser Fiyatı,Retrobüs Konser Fiyatı Ne Kadar,Retrobüs Belediye Festival Ücreti,Retrobüs İmza Günü Ücreti,Retrobüs Sahne Menajeri,Retrobüs Ulaşım,Retrobüs Resmi Menajeri,Retrobüs Menajerlik Ulaşım,Retrobüs Menajeri Kim,Retrobüs Yılbaşı Konser Fiyatı,Retrobüs Mail Adresi,Retrobüs Menajer İletişim,Retrobüs Konser Ücreti,Retrobüs Belediye Konser Fiyatı, Retrobüs Festival Konser Fiyatı,Retrobüs Menajerlik Şirketi,Retrobüs Yılbaşı Konser Fiyatı,Retrobüs Booking Menajerlik Şirketi,Retrobüs Menejer İletişim,Retrobüs Menejer Telefonu,Retrobüs Menajerinin Telefon Numarası,Retrobüs Konser Kaşesi,Retrobüs Menajerlik Bilgileri,Retrobüs Canlı Performans Konser Fiyatı,