• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Hava Durumu
Sanatçı yılbaşı konser fiyatlarİletişim Bilgileri
Allattin Ocak:0541 232 3051
Zübeyde AZGUN : 0545 572 74 48 
Tel&Fax: 0212 343 23 55
E-mail: info@enseyajans.com- enseyajans@gmail.com- ajansensey@gmail.com.

Önemli konu : Sosyal medya sayfalarında, web sitelerinde, sanatçı fiyatı, sanatçı fiyatarı, sanatçı fiyat listesi, yayınlayan kişi ve firmalara itibar etmeyiniz, sanatçı fiyatları yapılacak olan organizasyonun tarihine, yerine, kurumuna ve  etkinlik detaylarına göre değişken olmaktadır. Aynı zamanda teklif aldığınız kişi vey firmaların kurumsal vergi açılımlarının Ltd. Şti. A.ş. olamalarına  dikkat etmenizi önemle duyururuz.

SUFLE GRUBU İLETİŞİM

Sufle Grubu menajerlik iletişimi telefonu 05412323050, Sufle Grubu Ardındansa bir video fikri ortaya çıktı. Duman’ın çok sevilen ve onların da çok sevdiği Köprüaltı şarkısına yaptıkları cover çalışmasını videoya alıp Youtube’a koydular. Bunun ardından ise olanlar oldu.

Sufle Grubu yetkili menajeri telefonu 02123432355, Sufle Grubu Bir anda sosyal medyada kendilerine yer edinen Sufle herkesin dilinde yer aldı. Şu güne kadar bu cover çalışmasının 4.5 milyondan fazla izlendiğini söyleyebiliriz. 
Gördükleri ilgi karşısında hem şaşıran hem sevinen grup bu gelişmenin ardından kendi müzik çalışmalarını daha da hızlandırıyor ve ortaya uzun bir emeğin sonucu olarak PUS albümü çıkıyor.

Sufle Grubu konser festival sahne fiyatı, Sufle Grubu İçerisinde 6 şarkının bulunduğu albümdeki şarkılar şöyle; Pus, İçinde Aşk Var, Yalnızmışım Ölürken, Yardım Et Bana, Nereye Gidersen, Al Hepsini.

Şarkıları Spotify üzerinden dinlemek ise mümkün. Albüme ise pek çok müzik marketten erişebilirsiniz.

Not:Firmamız Sufle Grubu  İle Sadece Konser Organizasyonlarında Booking Olarak çalışmakta Olup, Konser Organizasyonları Haricinde Hiçbir Şekilde Sanatçı İle Bir Bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, yardım,gibi v.s. konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Sufle Konser Etkinlik İletişim.

Ensey Ajans Organizasyon & Menajerlik Hiz...

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  Gsm : 0541 232 30 50

Yetkili Mdr. : Zübeyde AZGUN Gsm : 0541 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 
  • enseyajans@gmail.com
  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :

 Sufle İletişimi,Sufle Menajer,Sufle Menajeri,Sufle Menajerlik,Sufle İletişim,Sufle Resmi Web Sitesi,Sufle Menajer Telefonu,Sufle Menajeri Telefonu,Sufle Menajerlik Telefonu,Sufle Yetkili Menajeri,Sufle Yetkili Menajerlik,Sufle Menajeri Kim,Sufle Menajeri İletişim,Sufle Menajerlik İletişim,Sufle Resmi Menajeri Telefonu,Sufle Resmi Menajerlik Telefonu,Sufle Tek Yetkili Menajeri Telefonu,Sufle Menajerine Nasıl Ulaşırım,Sufle Telefonu Menajeri Kim,Sufle Menajerinin Telefonu,Sufle Konser Fiyatları,Sufle Konser Ücreti Fiyatı,Sufle Konser Fiyatı,Sufle Düğün Fiyatı,Sufle Festival Fiyatı,Sufle Yılbaşı Fiyatı,Sufle Yılbaşı Sahne Fiyatı,Sufle Grubu Yetkili Menajeri İletişim,Sufle Grubu Yetkili Menajerlik İletişim,Sufle Konser Kaşesi,Sufle Organizasyonu,Sufle Menajerlik Firması,Sufle Sahne Fiyatı,Sufle Sahne Konser Fiyatı,Sufle Konser Fiyatı Ne Kadar,Sufle Belediye Festival Ücreti,Sufle İmza Günü Ücreti,Sufle Sahne Menajeri,Sufle Ulaşım,Sufle Resmi Menajeri,Sufle Menajerlik Ulaşım,Sufle Menajeri Kim,Sufle Yılbaşı Konser Fiyatı,Sufle Mail Adresi,Sufle Menajer İletişim,Sufle Konser Ücreti,Sufle Belediye Konser Fiyatı, Sufle Festival Konser Fiyatı,Sufle Menajerlik Şirketi,Sufle Yılbaşı Konser Fiyatı,Sufle Booking Menajerlik Şirketi,Sufle Menejer İletişim,Sufle Menejer Telefonu,Sufle Menajerinin Telefon Numarası,Sufle Konser Kaşesi,Sufle Menajerlik Bilgileri,Sufle Canlı Performans Konser Fiyatı,