• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Hava Durumu
Sanatçı yılbaşı konser fiyatlarİletişim Bilgileri
Allattin Ocak:0541 232 3051
Zübeyde AZGUN : 0545 572 74 48 
Tel&Fax: 0212 343 23 55
E-mail: info@enseyajans.com- enseyajans@gmail.com- ajansensey@gmail.com.

Önemli konu : Sosyal medya sayfalarında, web sitelerinde, sanatçı fiyatı, sanatçı fiyatarı, sanatçı fiyat listesi, yayınlayan kişi ve firmalara itibar etmeyiniz, sanatçı fiyatları yapılacak olan organizasyonun tarihine, yerine, kurumuna ve  etkinlik detaylarına göre değişken olmaktadır. Aynı zamanda teklif aldığınız kişi vey firmaların kurumsal vergi açılımlarının Ltd. Şti. A.ş. olamalarına  dikkat etmenizi önemle duyururuz.

Nükhet duru menajeri

Nükhet Duru Sanatçı Menajerlik Telefonu.05412323051-05455727448-02123432355

Nükhet Duru menajeri kim

Nükhet Duru Biyografi:
Nükhet Duru Türk Pop Müziği’nin en özel seslerinden biridir.
Nükhet Duru menajeri kim? Nükhet Duru Usta yorumculuğuyla birçok albüm çıkarmış olan sanatçı, ilerleyen yaşına rağmen koruduğu formuyla da ilgi çekmiştir. 


Nükhet Duru menajerlik iletişim telefonu 05412323051, Nükhet Duru TV için projeler de gerçekleştirmiş olan Duru, müzikal anlamda olgunlaşarak bugünlere ulaşmış, Beni Benimle Bırak, Ben Gene Sana Vurgunum, Melankoli, Cambaz, Mahmure ve Yasaksa Yasak gibi şarkılarıyla da unutulmazlar arasına girmiştir.

Nükhet Duru menajerlik, Nükhet Duru 1954 yılında İstanbul‘da dünyaya geldi. Henüz 11 yaşındayken annesiyle babasının ayrılması nedeniyle ağır bir travma yaşayan Duru, felç oldu. 

Nükhet Duru telefonu menajeri 05455727448, Nükhet Duru Bir yıla yakın bir süre yürüyemeyen ve yatalak olan Duru’nun, çok küçük yaşta yaşadığı bu büyük üzüntü onu çok etkilemişti. 

Nükhet Duru konser etkinlik iletişim telefonu 02123432355, Nükhet Duru daha sonraları yaptığı bir röportajda bu konuyla ilgili olarak şunları söyleyecekti:


Not:Firmamız Sanatçı Nükhet Duru İle Sadece Konser Organizasyonlarında Booking Olarak çalışmakta Olup, Konser Organizasyonları Haricinde Hiçbir Şekilde Sanatçı İle Bir Bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, yardım,gibi v.s. konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Nükhet Duru Konser Etkinlik İletişim.

Ensey Ajans Organizasyon & Menajerlik Hiz...

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  Gsm : 0541 232 30 51

Yetkili Mdr. : Zübeyde AZGUN Gsm : 0545 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 
  • enseyajans@gmail.com
  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :

 Ünlü Sanatçı Nükhet Duru ile alakalı googleyandexAvast Secure Browser, youtube ve diğer arama motorlarında en çok aranan kelimeler...
Nükhet Duru İletişimi, Nükhet Duru Menajer, Nükhet Duru Menajeri, Nükhet Duru Menajerlik, Nükhet Duru İletişim, Nükhet Duru Resmi Web Sitesi, Nükhet Duru Menajer Telefonu, Nükhet Duru Menajeri Telefonu, Nükhet Duru Menajerlik Telefonu, Nükhet Duru Yetkili Menajeri, Nükhet Duru Yetkili Menajerlik, Nükhet Duru Menajeri Kim, Nükhet Duru Menajeri İletişim, Nükhet Duru Menajerlik İletişim, Nükhet Duru Resmi Menajeri Telefonu, Nükhet Duru Resmi Menajerlik Telefonu, Nükhet Duru Tek Yetkili Menajeri Telefonu, Nükhet Duru Menajerine Nasıl Ulaşırım, Nükhet Duru Telefonu Menajeri Kim, Nükhet Duru Menajerinin Telefonu, Nükhet Duru Konser Fiyatları, Nükhet Duru Konser Ücreti Fiyatı, Nükhet Duru Konser Fiyatı, Nükhet Duru Düğün Fiyatı, Nükhet Duru Festival Fiyatı, Nükhet Duru Yılbaşı Fiyatı, Nükhet Duru Yılbaşı Sahne Fiyatı, Sanatçı Nükhet Duru Yetkili Menajeri İletişim, Sanatçı Nükhet Duru Yetkili Menajerlik İletişim, Nükhet Duru Konser Kaşesi, Nükhet Duru Organizasyonu, Nükhet Duru Menajerlik Firması, Nükhet Duru Sahne Fiyatı, Nükhet Duru Sahne Konser Fiyatı, Nükhet Duru Konser Fiyatı Ne Kadar, Nükhet Duru Belediye Festival Ücreti, Nükhet Duru İmza Günü Ücreti, Nükhet Duru Sahne Menajeri, Nükhet Duru Ulaşım, Nükhet Duru Resmi Menajeri, Nükhet Duru Menajerlik Ulaşım, Nükhet Duru Menajeri Kim, Nükhet Duru Yılbaşı Konser Fiyatı, Nükhet Duru Mail Adresi, Nükhet Duru Menajer İletişim, Nükhet Duru Konser Ücreti, Nükhet Duru Belediye Konser Fiyatı, Nükhet Duru Festival Konser Fiyatı, Nükhet Duru Menajerlik Şirketi, Nükhet Duru Yılbaşı Konser Fiyatı, Nükhet Duru Booking Menajerlik Şirketi, Nükhet Duru Menejer İletişim, Nükhet Duru Menejer Telefonu, Nükhet Duru Menajerinin Telefon Numarası, Nükhet Duru Konser Kaşesi, Nükhet Duru Menajerlik Bilgileri, Nükhet Duru Canlı Performans Konser Fiyatı,nükhet duru iletişim,nükhet duru menajeri,nükhet duru özalp birol,nükhet duru sevda,nükhet duru hikayesi var,nükhet duru sıla yaralım,nükhet duru dikran masis,nükhet duru kimdir,nükhet duru nereli,nükhet duru melankoli,nükhet duru ile ilgili aramalar,Nükhet Duru - Sevda,Nükhet Duru - Ben Sana Vurgunum,Nükhet Duru - Yaralım,Nükhet Duru & Sıla - Yaralım,Nükhet Duru - Nerde,Nükhet Duru Dikran Masis,Nükhet Duru - Melankoli,Nükhet Duru - Sevda Sözleri,nükhet duru kimdir ile ilgili aramalar,nükhet duru'nun oğlu,Nükhet Duru son Hali,Nükhet Duru kaç yaşında,Nilüfer kaç yaşında,Emel Sayın kaç yaşında,Cem Masis Son hali,Sezen Aksu kaç yaşında,Ajda Pekkan kaç yaşında,nükhet duru konser,nükhet duru konseri izmir,nükhet duru konser 2018,nükhet duru konser biletix,nükhet duru konseri harbiye,nükhet duru ankara konseri,nukhet duru amerika konseri,seferihisar nükhet duru konseri,burak kut,nil burak,bendeniz,sibel can,hümeyra,ediz hun,