• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Hava Durumu
Sanatçı yılbaşı konser fiyatlarİletişim Bilgileri
Allattin Ocak:0541 232 3051
Zübeyde AZGUN : 0545 572 74 48 
Tel&Fax: 0212 343 23 55
E-mail: info@enseyajans.com- enseyajans@gmail.com- ajansensey@gmail.com.

Önemli konu : Sosyal medya sayfalarında, web sitelerinde, sanatçı fiyatı, sanatçı fiyatarı, sanatçı fiyat listesi, yayınlayan kişi ve firmalara itibar etmeyiniz, sanatçı fiyatları yapılacak olan organizasyonun tarihine, yerine, kurumuna ve  etkinlik detaylarına göre değişken olmaktadır. Aynı zamanda teklif aldığınız kişi vey firmaların kurumsal vergi açılımlarının Ltd. Şti. A.ş. olamalarına  dikkat etmenizi önemle duyururuz.

Tarık mengüç menajeri

Tarık Mengüç Sanatçı Menajerlik Telefonu.05412323051-05455727448-02123432355

Tarık Mengüç menajer telefonuTarık Mengüç Biyografi:
Tarık Mengüç  17 Ocak 1974 İstanbul’un Kuştepe semtinde doğmuştur. 
Roman asıllı olan Mengüç, bu kültürünü şarkılarına da yansıtmıştır. Çocukluğundan beri haliyle müzikle iç içe olan Tarık Mengüç gerçek bir roman.

Tarık Mengüç menaejri telefonu 05412323051, Tarık Mengüç‘ündedesi 1800 lü yıllarda Selanik’te doğup daha sonra Muğla Fetiye’ye daha sonra da İstanbula göç etmişler. Geve yetenekle küçük yaşlarda klavye ve ritim çalmaya başladı.

Tarık Mengüç  menajeri iletişim irtibat telefonu 02123432355, Tarık Mengüç  Askerlik görevini, İzmir Ege Ordu komutanlığı ve Denizli ordu evinde yaptı.

Tarık Mengüç  menajer iletişim telefonu 05455727448, Tarık Mengüç, müzik hayatına önce atılmadan hayatını devam ettirebilmek için; mobilya tasarımcısı ve cilacılık, Seramikçilik, çakmakçılık, düğün salonlarında şarkı söylemek gibi işler de çalıştı.

Not:Firmamız Sanatçı Tarık Mengüç  İle Sadece Konser Organizasyonlarında Booking Olarak çalışmakta Olup, Konser Organizasyonları Haricinde Hiçbir Şekilde Sanatçı İle Bir Bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, yardım,gibi v.s. konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Tarık Mengüç Konser Etkinlik İletişim.

Ensey Ajans Organizasyon & Menajerlik Hiz...

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  Gsm : 0541 232 30 51

Yetkili Mdr. : Zübeyde AZGUN Gsm : 0545 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 
  • enseyajans@gmail.com
  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :

Tarık Mengüç Klipleri.Ünlü Sanatçı Tarık Mengüç ile alakalı googleyandexAvast Secure Browser, youtube ve diğer arama motorlarında en çok aranan kelimeler...
Tarık Mengüç İletişimi, Tarık Mengüç Menajer, Tarık Mengüç Menajeri, Tarık Mengüç Menajerlik, Tarık Mengüç İletişim, Tarık Mengüç Resmi Web Sitesi, Tarık Mengüç Menajer Telefonu, Tarık Mengüç Menajeri Telefonu, Tarık Mengüç Menajerlik Telefonu, Tarık Mengüç Yetkili Menajeri, Tarık Mengüç Yetkili Menajerlik, Tarık Mengüç Menajeri Kim, Tarık Mengüç Menajeri İletişim, Tarık Mengüç Menajerlik İletişim, Tarık Mengüç Resmi Menajeri Telefonu, Tarık Mengüç Resmi Menajerlik Telefonu, Tarık Mengüç Tek Yetkili Menajeri Telefonu, Tarık Mengüç Menajerine Nasıl Ulaşırım, Tarık Mengüç Telefonu Menajeri Kim, Tarık Mengüç Menajerinin Telefonu, Tarık Mengüç Konser Fiyatları, Tarık Mengüç Konser Ücreti Fiyatı, Tarık Mengüç Konser Fiyatı, Tarık Mengüç Düğün Fiyatı, Tarık Mengüç Festival Fiyatı, Tarık Mengüç Yılbaşı Fiyatı, Tarık Mengüç Yılbaşı Sahne Fiyatı, Sanatçı Tarık Mengüç Yetkili Menajeri İletişim, Sanatçı Tarık Mengüç Yetkili Menajerlik İletişim, Tarık Mengüç Konser Kaşesi, Tarık Mengüç Organizasyonu, Tarık Mengüç Menajerlik Firması, Tarık Mengüç Sahne Fiyatı, Tarık Mengüç Sahne Konser Fiyatı, Tarık Mengüç Konser Fiyatı Ne Kadar, Tarık Mengüç Belediye Festival Ücreti, Tarık Mengüç İmza Günü Ücreti, Tarık Mengüç Sahne Menajeri, Tarık Mengüç Ulaşım, Tarık Mengüç Resmi Menajeri, Tarık Mengüç Menajerlik Ulaşım, Tarık Mengüç Menajeri Kim, Tarık Mengüç Yılbaşı Konser Fiyatı, Tarık Mengüç Mail Adresi, Tarık Mengüç Menajer İletişim, Tarık Mengüç Konser Ücreti, Tarık Mengüç Belediye Konser Fiyatı,  Tarık Mengüç Festival Konser Fiyatı, Tarık Mengüç Menajerlik Şirketi, Tarık Mengüç Yılbaşı Konser Fiyatı, Tarık Mengüç Booking Menajerlik Şirketi, Tarık Mengüç Menejer İletişim, Tarık Mengüç Menejer Telefonu, Tarık Mengüç Menajerinin Telefon Numarası, Tarık Mengüç Konser Kaşesi, Tarık Mengüç Menajerlik Bilgileri, Tarık Mengüç Canlı Performans Konser Fiyatı,