• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Hava Durumu
Sanatçı yılbaşı konser fiyatlarİletişim Bilgileri
Allattin Ocak:0541 232 3050
Zübeyde AZGUN : 0541 572 74 48 
Tel&Fax: 0212 343 23 55
E-mail: info@enseyajans.com- enseyajans@gmail.com- ajansensey@gmail.com.

Önemli konu : Sosyal medya sayfalarında, web sitelerinde, sanatçı fiyatı, sanatçı fiyatarı, sanatçı fiyat listesi, yayınlayan kişi ve firmalara itibar etmeyiniz, sanatçı fiyatları yapılacak olan organizasyonun tarihine, yerine, kurumuna ve  etkinlik detaylarına göre değişken olmaktadır. Aynı zamanda teklif aldığınız kişi vey firmaların kurumsal vergi açılımlarının Ltd. Şti. A.ş. olamalarına  dikkat etmenizi önemle duyururuz.

Hasan Yılmaz Menajeri Kim

Hasan Yılmaz Yetkili Menajer Telefonu.05412323050-05415727448-02123432355
Hasan Yılmaz menajeri kim
Hasan Yılmaz Biyografi:

Hasan Yılmaz Aslında Kastamonulu ama "Ankara Havası"yla yakalamış başarıyı. 
Ankaralı Turgut, Ankaralı Namık türevi fenomenlerin çizgisinde.

Hasan Yılmaz menajeri kim?, Hasan Yılmaz 16 yaşında Kastamonu’dan İstanbul’a göç ettiğinde BMC marka kamyonla başlamış serüveni. "Nakliyatçılık yapıyordum ama hep şarkı söylüyordum. İçimde deli bir volkan kaynıyordu" diyor.

Hasan Yılmaz menajer telefonu 05412323050, Hasan Yılmaz 10 yıl kamyonlarda direksiyon salladıktan sonra, yaptığı bir kaza işinden soğutmuş onu. "Çıktığım vitesle iniyordum, karşı şeritte bir araç biraz yalpalayarak yol alıyordu. Sarhoş herhalde diye düşündüm. Ben daha bunları düşünürken, adam karşı şeritten gelip kamyonun altına girdi ve öldü. Ben de o günden sonra kamyonculuktan soğudum." Artık direksiyon başına geçmiyor. Kamyonlarında ailenin diğer erkekleri çalışıyor.

Hasan Yılmaz menajerlik iletişim telefonu 02123432355, Hasan Yılmaz Kaderi Tarabya’daki bir Karadenizliler gecesinde değişmiş. Bir ara mikrofon kendine uzatılınca şarkı söylemiş ve bir Unkapanı yapımcısı Türk filmlerindeki gibi kartını uzatıp, "Bana bir uğra" demiş.

Hasan Yılmaz konser düğün sahne fiyatı, Hasan Yılmaz "Unkapanı karşısı, plakçılar çarşısı, keriz şöhret oluyor, başlıyor macerası, demedim hiç. Unkapanı’ndaki afişlere bakar, oralarda kendimi hayal ederdim. Bu şarkıcılar kadar afişim asılacak mı acaba, diye iç geçirirdim."

Ve 1998’de ilk kasedi "Acımasız Yıllar" Kastamonulu Hasan adıyla çıkmış. Kaset tutunca ikinci albüm, "Davacıyım hakim bey, bu kız kalbimi çaldı" ile Unkapanı’nda adını duyurmaya başlamış. Üçüncü kasedinin adı "Döktür Muazzez." Sözleri ise evlere şenlik: "Bacacılar yüksek yapar bacayı, şimdiki kızlar asfaltta bulur kocayı."

Hasan Yılmaz festival bütçesi ne kadar, Hasan Yılmaz Kendi camiasında yavaş yavaş tanınması tevazuundan bir şey kaybettirmemiş: "Pavyonda çalışıyorum, gazinoda çalışıyorum diye kimseye hava atmadım. İstanbul’un elit mekanlarında isteklere gidiyordum."

Hasan Yılmaz menajerine nasıl ulaşırım?, Hasan Yılmaz’ı sadece şarkı söylüyor sanmayın, söz de yazıyor. Komple sanatçı: "Bi saniye bakmadı, aşkım dedim takmadı, ateşinle yak dedim, kibrit bile çakmadı..."

Not:Firmamız Sanatçı Hasan Yılmaz İle Sadece Konser Organizasyonlarında Booking Olarak çalışmakta Olup, Konser Organizasyonları Haricinde Hiçbir Şekilde Sanatçı İle Bir Bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, yardım,gibi v.s. konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Hasan Yılmaz Konser Etkinlik İletişim.

ENSEY AJANS ORGANİZASYON  MENAJERLİK HİZ…

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  Gsm : 0541 232 30 50

Yetkili Mdr. : Zübeyde AZGUN Gsm : 0541 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 
  • enseyajans@gmail.com
  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :