• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Hava Durumu
Sanatçı yılbaşı konser fiyatlarİletişim Bilgileri
Allattin Ocak:0541 232 3051
Zübeyde AZGUN : 0545 572 74 48 
Tel&Fax: 0212 343 23 55
E-mail: info@enseyajans.com- enseyajans@gmail.com- ajansensey@gmail.com.

Önemli konu : Sosyal medya sayfalarında, web sitelerinde, sanatçı fiyatı, sanatçı fiyatarı, sanatçı fiyat listesi, yayınlayan kişi ve firmalara itibar etmeyiniz, sanatçı fiyatları yapılacak olan organizasyonun tarihine, yerine, kurumuna ve  etkinlik detaylarına göre değişken olmaktadır. Aynı zamanda teklif aldığınız kişi vey firmaların kurumsal vergi açılımlarının Ltd. Şti. A.ş. olamalarına  dikkat etmenizi önemle duyururuz.

Gülay menajeri

Gülay Sanatçı Menajerlik Telefonu.05412323051-05455727448-02123432355

Gülay menajeri kimGülay ( Damlalar) :

Gülay  24 Mayıs 1970 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir.
Çocukluk yıllarını da İstanbul’da geçiren Gülay, babasının müzikle arasının çok iyi olması nedeniyle, 5 yaşından itibaren müzikle ilgilenen bir birey olmuştur.

Gülay menajeri kim?, Gülay  Kendisi iyi bir müzisyen olan babası Ercan Sezer, kızına pek çok müzik enstantanesini öğretmiş, özellikle türkü türünde kendini geliştirmesine ekstradan özen göstermiştir.

Gülay  menajerlik telefonu 05412323051, Gülay  Nitekim üniversitede istediği bölümü kazanıp okulundan başarıyla mezun olduğu bir süreci de geçirmiştir. 

Gülay  menajer telefonu 05455727448, Gülay  Zaman geçtikçe, müziğe olan tutkusunun daha ağır bastığını fark eden Gülay mesleğine ara vererek bütün hayatını müziğe ayırmaya başlamıştır.

Not:Firmamız Sanatçı Gülay İle Sadece Konser Organizasyonlarında Booking Olarak çalışmakta Olup, Konser Organizasyonları Haricinde Hiçbir Şekilde Sanatçı İle Bir Bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, yardım,gibi v.s. konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

 

Gülay Konser Etkinlik İletişim.

Ensey Ajans Organizasyon  Menajerlik Hiz…

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  Gsm : 0541 232 30 51 

Yetkili Mdr. : Zübeyde AZGUN Gsm : 0545 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 
  • enseyajans@gmail.com
  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :

Gülay Klipleri. Ünlü Sanatçı Gülay  ile alakalı googleyandexAvast Secure Browser, youtube ve diğer arama motorlarında en çok aranan kelimeler...
Gülay İletişimi, Gülay Menajer, Gülay Menajeri, Gülay Menajerlik, Gülay İletişim, Gülay Resmi Web Sitesi, Gülay Menajer Telefonu, Gülay Menajeri Telefonu, Gülay Menajerlik Telefonu, Gülay Yetkili Menajeri, Gülay Yetkili Menajerlik, Gülay Menajeri Kim, Gülay Menajeri İletişim, Gülay Menajerlik İletişim, Gülay Resmi Menajeri Telefonu, Gülay Resmi Menajerlik Telefonu, Gülay Tek Yetkili Menajeri Telefonu, Gülay Menajerine Nasıl Ulaşırım, Gülay Telefonu Menajeri Kim, Gülay Menajerinin Telefonu, Gülay Konser Fiyatları, Gülay Konser Ücreti Fiyatı, Gülay Konser Fiyatı, Gülay Düğün Fiyatı, Gülay Festival Fiyatı, Gülay Yılbaşı Fiyatı, Gülay Yılbaşı Sahne Fiyatı, Sanatçı Gülay Yetkili Menajeri İletişim, Sanatçı Gülay Yetkili Menajerlik İletişim, Gülay Konser Kaşesi, Gülay Organizasyonu, Gülay Menajerlik Firması, Gülay Sahne Fiyatı, Gülay Sahne Konser Fiyatı, Gülay Konser Fiyatı Ne Kadar, Gülay Belediye Festival Ücreti, Gülay İmza Günü Ücreti, Gülay Sahne Menajeri, Gülay Ulaşım, Gülay Resmi Menajeri, Gülay Menajerlik Ulaşım, Gülay Menajeri Kim, Gülay Yılbaşı Konser Fiyatı, Gülay Mail Adresi, Gülay Menajer İletişim, Gülay Konser Ücreti, Gülay Belediye Konser Fiyatı,  Gülay Festival Konser Fiyatı, Gülay Menajerlik Şirketi, Gülay Yılbaşı Konser Fiyatı, Gülay Booking Menajerlik Şirketi, Gülay Menejer İletişim, Gülay Menejer Telefonu, Gülay Menajerinin Telefon Numarası, Gülay Konser Kaşesi, Gülay Menajerlik Bilgileri, Gülay Canlı Performans Konser Fiyatı,gülay cesaretin var mı aşka,gülay sezer,gülay damlalar,gülay son hali,gülay gri şarkılar,gülay hasta mı,gülay sen gelmez oldun,gülay özdem,gülay ahirim sensin,gülay kanser,gülay ile ilgili aramalar,Gülay - Sen gelmez oldun,Gülay oldu mü,Gülay - Ellerini Çekip Benden,Gülay - Geceler Düşman,Gülay Şarkılar,Gülay Sezer ne kanseri,Gülay Damlalar ,gülay damlalar ile ilgili aramalar,Gülay - Sen gelmez oldun,YouTube Gülay tüm Şarkıları,Gülay Sen gelmez oldun indir,Gülay Damlalar,Gülay Şarkıları,Gülay Damlalar Şarkılar,Sen gelmez oldun (Azeri versiyon),Sen gelmez oldun hikayesi,Gülay Sezer evlilikleri,gülay damlalar programı,gülay damlalar 2,gülay damlalar 3,gülay damlalar albümü,gülay damlalar şarkılar,gülay - damlalar dan seçmeler,gülay damlalar 1,gülay damlalar 3 albümü,gülay damlalar albümü dinle,gülay sezer damlalar,