• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Hava Durumu
Sanatçı yılbaşı konser fiyatlarİletişim Bilgileri
Allattin Ocak:0541 232 3050
Zübeyde AZGUN : 0541 572 74 48 
Tel&Fax: 0212 343 23 55
E-mail: info@enseyajans.com- enseyajans@gmail.com- ajansensey@gmail.com.

Önemli konu : Sosyal medya sayfalarında, web sitelerinde, sanatçı fiyatı, sanatçı fiyatarı, sanatçı fiyat listesi, yayınlayan kişi ve firmalara itibar etmeyiniz, sanatçı fiyatları yapılacak olan organizasyonun tarihine, yerine, kurumuna ve  etkinlik detaylarına göre değişken olmaktadır. Aynı zamanda teklif aldığınız kişi vey firmaların kurumsal vergi açılımlarının Ltd. Şti. A.ş. olamalarına  dikkat etmenizi önemle duyururuz.

Ankaralı Yasemin Menajeri Kim

Ankaralı Yasemin Yetkili Menajer Telefonu 05412323050-05415727448-02123432355
Ankaralı Yasemin menajeri kim
Ankaralı Yasemin Biyografi:

Ankaralı Yasemin 4 eylül 1979 yılında Ankara Dikmen'de Aydın ailesinin ilk çocuğu olarak doğdu. 

Ankaralı Yasemin menajer telefonu 05412323050, Babası taşaron olarak mütahitlik yapıyordu. İlk öğretimini Ankara da yapan Yasemin, bir süre baba mesleğinden dolayı ordan oraya gidip durdu.


Ankaralı Yasemin menajer telefonu, Henüz ilkokul dördüncü sınıfta okurken, anne ve babasının anlaşamaması sonucu babasız kaldı. 

Ankaralı Yasemin menajerlik, Baba hasretinden dolayı onun yanına giden yasemin okulundan uzaklaşmış oldu. Ancak bir süre sonra okulunu bitirme kararı alıp annesinin yayına döndü.


Ankaralı Yasemin düğün sahne fiyatı, Ortaokulu bitirene kadar annesi ile babası arasında gidip gelen ve bir taraftanda öğretimini tamamlamaya çalışan yasemin, maddi imkansızlıklar düzünden ortaokul sonrasında eğitimine devam edemedi. Zaman zaman baba hasretine dayanamayıp onun yanına giden Yasemin bir taraftanda kardeşleri ve annesini özlüyordu.

Ankaralı Yasemin menajerine nasıl ulaşırım?, Yasemin kararını vermişti annesi ve kardeşleri ile kalacak, babasını annesi izin verdiği sürece görebilecekti. Kendisi için süpriz olan müzik hayatı 16 yaşında bir tanıdıklarının düğününda türkü söylemesi ile başladı. 

Ankaralı Yasemin konser festival sahne fiyatı, Bir yıl boyunca düğünlerde türkü söyleyen Yasemin, artık para da kazanıyor ailesine maddi destek oluyordu. bu işi kendisine meslek edinme kararı alınca şan dersi alma kararı da aldı. Ancak annesinin İstanbul a taşınma isteği Yasemin in kararları ve hayellerini yarı yolda bıraktı. O yıllarda nerden bilsin ki, İstanbul taşınmak onu müzik dünyasında profosyönelliğe taşıyacak ve Ankaralı Yasemin yapacaktı. 

Ankaralı Yasemin sahne fiyatı, Gönülsüz olarak İstanbul a taşınan Yasemin, ne yapacağını şaşırmıştı. Ancak birgün televizyonların birinde Ankaralı Turgut'u gördü. Turgut, onun albümlerini daha önce Ankara da dinlediği arkadaşları arasında ki eğlencelerde kasetini çaldığı yöresel sanatçılardan birisiydi. Fakat o profösyöneller arasına katılmış televizyonlara çıkıyordu.

Bir cinlik düşünen Yasemin karar almıştı Turgut'un firmasını arayacak onunla tanışacak ve kendisine yardımcı olmasını isteyecekti. Kararlıydı artık türküler söyleyecek müzisyenlik yaparak geçimini sağlayacak. Çok para kazanıp İstanbul da babasına bir ev satın alacaktı ve onu canı her istediğinde görecekti. 

Not:Firmamız Sanatçı Ankaralı Yasemin İle Sadece Konser Organizasyonlarında Booking Olarak çalışmakta Olup, Konser Organizasyonları Haricinde Hiçbir Şekilde Sanatçı İle Bir Bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, yardım,gibi v.s. konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ankaralı Yasemin Konser Etkinlik İletişim.

ENSEY AJANS ORGANİZASYON  MENAJERLİK HİZ…

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  Gsm : 0541 232 30 50 

Yetkili Mdr. : Zübeyde AZGUN Gsm : 0541 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 
  • enseyajans@gmail.com
  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :