• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Hava Durumu
Sanatçı yılbaşı konser fiyatlarİletişim Bilgileri
Allattin Ocak:0541 232 3050
Zübeyde AZGUN : 0541 572 74 48 
Tel&Fax: 0212 343 23 55
E-mail: info@enseyajans.com- enseyajans@gmail.com- ajansensey@gmail.com.

Önemli konu : Sosyal medya sayfalarında, web sitelerinde, sanatçı fiyatı, sanatçı fiyatarı, sanatçı fiyat listesi, yayınlayan kişi ve firmalara itibar etmeyiniz, sanatçı fiyatları yapılacak olan organizasyonun tarihine, yerine, kurumuna ve  etkinlik detaylarına göre değişken olmaktadır. Aynı zamanda teklif aldığınız kişi vey firmaların kurumsal vergi açılımlarının Ltd. Şti. A.ş. olamalarına  dikkat etmenizi önemle duyururuz.

İlkay Akkaya Menajeri Kim

İlkay Akkaya Yetkili Menajer Telefonu.05412323050-05415727448-02123432355

İlkay Akkaya menajeri kimİlkay Akkaya Biyografi:

İlkay Akkaya 26 Mayıs 1964 yılında dünyaya gelen İlkay Akkaya, İstanbul'da doğan sanatçılarımız arasında yer almaktadır. İlkay Akkaya menajeri kim?, İlkay Akkaya Eğitiminin dönüm noktası olan ve ne kadar başarılı bir birey olduğunu kanıtlayan Marmara Üniversitesi, Akkaya’nın yaşamında köklü değişiklikler yapmıştır. 

İlkay Akkaya menajerlik iletişim telefonu 05412323050, İlkay Akkaya Marmara Üniversitesi'ne ait; Basın Yayın Yüksekokulu'nda eğitimini yaparak başarılı bir şekilde tamamlayan Akkaya, İlk olarak amatör bir şekilde başladığı müzik hayatında amatör kalmayı tercih etmemiş ve profesyonel müzisyen olmak için çeşitli çalışmalar yaparak emek sarf etmiştir. İlkay Akkaya, amatör bir müzisyen olmaktan çıkmak amacı ile önce Grup Yorum bünyesine girmiştir. Grup Yorum'a katılması sonucunda profesyonel müzik hayatına da başlangıç yapmıştır.

İlkay Akkaya menajer telefonu 02123432355, İlkay Akkaya Grup Yorum ile kendisini oldukça geliştiren başarılı sanatçı, herkes tarafından tanınmaya başlamıştır. Ayrıca bu gruba katılmasına rağmen kendisini bununla da sınırlanmamıştır. Müzik eğitimi almaya karar veren Akkaya, bu kararı doğrultusunda İstanbul Üniversitesi kapsamında Devlet Konservatuarına kaydını yaptırmıştır. Buradaki eğitimi ile birlikte, aynı zamanda ekstra dersler de alan İlkay Akkaya, her zaman öğrenmeye ve eğitime açık yapısı ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Üniversite eğitimi dışında şan dersleri de almak isteyen sanatçımız, bu isteğini de gerçekleştirerek, özel bir hocadan şan dersleri almış ve müzik kulağının gelişmesine katkı sağlamıştır. Bu dersleri esnasında Grup Yorum ile iki farklı albüm çalışmasına imza atan Akkaya’nın albümlerinden birisi; Berivan-Haziranda Ölmez Zor, diğeri ise; Türkülerle adını taşıyan albümlerdir. Grup Yorum ile beraberliğine kısa bir süre daha devam eden İlkay Akkaya, daha sonra Grup Yorum bünyesinde çalışan Tuncay Akdoğanla birlikte gruptan ayrılma kararı almıştır.

Not:Firmamız Sanatçı İlkay Akkaya İle Sadece Konser Organizasyonlarında Booking Olarak çalışmakta Olup, Konser Organizasyonları Haricinde Hiçbir Şekilde Sanatçı İle Bir Bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, yardım,gibi v.s. konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

İlkay Akkaya Konser Etkinlik İletişim.

ENSEY AJANS ORGANİZASYON  MENAJERLİK HİZ…

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  Gsm : 0541 232 30 50 

Yetkili Mdr. : Zübeyde AZGUN Gsm : 0541 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 
  • enseyajans@gmail.com
  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :